Club Basquet Lleida > Partits de la jornada

Partits de la jornada

Jornada

Categoria

Jornada

Equip Local

 Equip_Visitant

Data Hora

 Pista

Observacions

AQUAGAN(Sènior Copa Catalana) 6 AQUAGAN CB LLEIDA CN TERRASSA A 22/10/2017 19:00 BARRIS NORD
MARQUÈS (Sènior 2a Cat)  6  KE DIVÍ!-NADAL CB CALAF A MARQUÈS CB LLEIDA 21/10/2017 19:00 CALAF
SÈNIOR C (Sènior 3a Cat)  1 CB TORREFARRERA TEBA’S DECORACIÓ CB LLEIDA 21/10/2017 17:00 TORREFARRERA
JÚNIOR LLEIDA.NET (Júnior Preferent) 7 LLEIDA.NET CB LLEIDA JET BLAU-SERMATEC 22/10/2017 16:00 BARRIS NORD
 CALLES ADVOCATS  (Júnior Interterritorial)   4 CALLES ADVOCATS CB LLEIDA UE SANT CUGAT NEGRE 21/10/2017 20:15 CAPPONT
LLEIDA.NET (Cadet Interterritorial) 4 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE LLEIDA.NET CB LLEIDA 21/10/2017 17:45 BADALONA
ROC ROI (Cadet interterritorial)  4 ROC ROI CB LLEIDA CB GRANOLLERS 2 21/10/2017 18:45 CAPPONT
LUÍS LAX AUTOCARS (Cadet Territorial)  4 LA DOLCETA CB BALAGUER LUÍS LAX CB LLEIDA 21/10/2017 09:30 BALAGUER
OPEL LLEIDAMÒBIL (Infantil interterritorial)  3 OPEL LLEIDAMÒBIL CB LLEIDA TGN BÀSQUET 21/10/2017 17:15 CAPPONT
EKKE A (Preinfantil)  1 EKKE CB LLEIDA A CE XAMBA VILAFRANCA A 22/10/2017 12:30 AGNÈS GREGORI
EKKE B (Preinfantil Territorial) 3  CN TÀRREGA EKKE CB LLEIDA B 21/10/2017 12:30 TÀRREGA
LUIS LAX AUTOCARS (Mini)  3 UNICARS PONENT CB LLEIDA LUÍS LAX CB LLEIDA 21/10/2017 16:00 CAPPONT
UNICARS PONENT (Mini)   3 UNICARS PONENT CB LLEIDA LUÍS LAX CB LLEIDA 21/10/2017 16:00 CAPPONT
AXIS FISIOTERAPEUTES (Mini)  3 BAC AGRAMUNT AXIS FISIOTERAPEUTES CB LLEIDA 22/10/2017 09:30 AGRAMUNT
PREMINI   2 CB LLEIDA CB CERVERA MOBEL LINEA 21/10/2017 16:00 CAPPONT
ESCOLA 

(1) Accediu a l’enllaç amb la informació de les diferents jornades de la Federació Catalana de Bàsquetbol de cada equip. TBD – Trobada AMI – Partit amistós TFa – Torneig Federació Anada /// TFt – Torneig Federació Tornada TF-S – Torneig Federació Semifinal /// TF-F – Torneig Federació Final TFQa – Torneig Federació Quarts de Final (anada) /// TFQt – Torneig Federació Quarts de Final (tornada) FFa– Fase Final (Play-off) (anada) /// FFt– Fase Final (Play-off) (tornada) FPa – Fase Permanència anada /// FPt – Fase Permanència tornada SF– Semifinal /// F– Final F4 – Final a quatre A8– Final A8 T //CC- Campionat Catalunya// EP-Eliminitòria Prèvia