Club Basquet Lleida > Partits de la jornada

Partits de la jornada

Jornada

Categoria

Jornada

Equip Local

 Equip_Visitant

Data Hora

 Pista

Observacions

AQUAGAN(Sènior Copa Catalana) DESCANSA
MARQUÈS (Sènior 2a Cat)  15 MARQUÈS CB LLEIDA SEDIS EFAUSA 24/02/2018 17:15 CAPPONT
MARQUÈS (Sènior 2a Cat) 19 MARQUÈS CB LLEIDA AUTOCORB CBC 25/02/2018 17:30 CAPPONT
DECO TEBA’S (Sènior 3a Cat)  2 ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA DECO TEBA’S CB LLEIDA 24/02/2018 19:30 VALLFOGONA BALAGUER
 LLEIDA.NET (Júnior Preferent) 6  SNATT’S FEMENÍ SANT ADRIÀ B LLEIDA.NET CB LLEIDA 23/02/2018 19:30 SANT ADRIÀ DEL BESÓS
LLEIDA.NET (Júnior Preferent) 7 CÍRCOL CATÒLIC BADALONA LLEIDA.NET CB LLEIDA 24/02/2018 16:00 BADALONA
 CALLES ADVOCATS  (Júnior Interterritorial)  17 UE SANT CUGAT NEGRE CALLES ADVOCATS CB LLEIDA 24/02/2018 16:00 SANT CUGAT DEL VALLÈS
LLEIDA.NET (Cadet Interterritorial) 17 LLEIDA.NET CB LLEIDA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE 25/02/2018 16:00 CAPPONT
ROC ROI (Cadet Interterritorial) 17 CB GRANOLLERS 2 ROC ROI CB LLEIDA 24/02/2018 12:00 GRANOLLERS
LUÍS LAX AUTOCARS (Cadet Territorial) DESCANSA
OPEL LLEIDAMÒBIL (Infantil interterritorial) 6 OPEL LLEIDAMÒBIL CB LLEIDA CLUB BÀSQUET IGUALADA A 24/02/2018 18:45 CAPPONT
EKKE A (Preinfantil)  6 EKKE A CB LLEIDA CE XAMBA VILAFRANCA A 25/02/2018 11:00 BARRIS NORD
EKKE B (Preinfantil Territorial)  6 CASA MAGÍ-EX. CASES CB TORÀ EKKE B CB LLEIDA 25/02/2018 17:15 TORÀ
LUIS LAX AUTOCARS (Mini)  6 COALCI-CB SANT JOSEP A LUÍS LAX CB LLEIDA 25/02/2018 11:30 BADALONA
UNICARS PONENT (Mini)  6 UNICARS PONENT CB LLEIDA AE MINGUELLA-CITROËN AUTOMOCIÓ BADALONA A 24/02/2018 16:00 CAPPONT
AXIS FISIOTERAPEUTES (Mini)  6 CB PENYA FRAGATINA AXIS FISIOTERAPEUTES CB LLEIDA 24/02/2018 09:30 FRAGA
PREMINI DESCANSA
ESCOLA  DESCANSA

(1) Accediu a l’enllaç amb la informació de les diferents jornades de la Federació Catalana de Bàsquetbol de cada equip. TBD – Trobada AMI – Partit amistós TFa – Torneig Federació Anada /// TFt – Torneig Federació Tornada TF-S – Torneig Federació Semifinal /// TF-F – Torneig Federació Final TFQa – Torneig Federació Quarts de Final (anada) /// TFQt – Torneig Federació Quarts de Final (tornada) FFa– Fase Final (Play-off) (anada) /// FFt– Fase Final (Play-off) (tornada) FPa – Fase Permanència anada /// FPt – Fase Permanència tornada SF– Semifinal /// F– Final F4 – Final a quatre A8– Final A8 T //CC- Campionat Catalunya// EP-Eliminitòria Prèvia