Club Basquet Lleida > Equips > Decada del 2000 > 2007 / 2008 > SÈNIOR-A 1a Catalana > Calendari SÈNIOR-A

Calendari SÈNIOR-A

  1. C.B. SANTFELIUENC
  2. RESIR REUS DEPORTIU
  3. BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
  4. C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
  5. NEXUS – C.B. OLESA “B”
  6. FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
  7. MESSER TARRAGONA 2016
  8. C.B. SECA – GRUP CASTILLO
  9. BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
  10. J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
  11. C.N. TERRASSA – MAHA
  12. BASQUET SANT BOI
  13. ALMEDA LECTRO 90 “A”
  14. SEDIS – BAMBOLA
  15. SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
  16. POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Diumenge a les 17’30 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont

Horaris i Pistes de Joc (NOU!!!)

01 JORNADA 30.09.07 16 JORNADA 03.02.08
C.B. SANTFELIUENC RESIR REUS DEPORTIU
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA C.B. SECA – GRUP CASTILLO
C.N. TERRASSA – MAHA MESSER TARRAGONA 2016
BASQUET SANT BOI FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
ALMEDA LECTRO 90 “A” NEXUS – C.B. OLESA “B”
SEDIS – BAMBOLA C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” BASQUET RIBES AIR-VENT 2000

**

**

02 JORNADA 07.10.07 17 JORNADA 10.02.08
RESIR REUS DEPORTIU POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” C.B. SANTFELIUENC
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
NEXUS – C.B. OLESA “B” SEDIS – BAMBOLA
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA ALMEDA LECTRO 90 “A”
MESSER TARRAGONA 2016 BASQUET SANT BOI
C.B. SECA – GRUP CASTILLO C.N. TERRASSA – MAHA
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA

**

**

03 JORNADA 14.10.07 18 JORNADA 17.02.08
C.B. SANTFELIUENC C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
RESIR REUS DEPORTIU BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
C.N. TERRASSA – MAHA BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
BASQUET SANT BOI C.B. SECA – GRUP CASTILLO
ALMEDA LECTRO 90 “A” MESSER TARRAGONA 2016
SEDIS – BAMBOLA FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” NEXUS – C.B. OLESA “B”
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA

**

**

04 JORNADA 21.10.07 19 JORNADA 24.02.08
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” RESIR REUS DEPORTIU
NEXUS – C.B. OLESA “B” C.B. SANTFELIUENC
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
MESSER TARRAGONA 2016 SEDIS – BAMBOLA
C.B. SECA – GRUP CASTILLO ALMEDA LECTRO 90 “A”
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 BASQUET SANT BOI
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA C.N. TERRASSA – MAHA

**

**

05 JORNADA 28.10.07 20 JORNADA 02.03.08
C.B. SANTFELIUENC FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
RESIR REUS DEPORTIU NEXUS – C.B. OLESA “B”
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
BASQUET SANT BOI J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
ALMEDA LECTRO 90 “A” BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
SEDIS – BAMBOLA C.B. SECA – GRUP CASTILLO
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” MESSER TARRAGONA 2016
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” C.N. TERRASSA – MAHA

**

**

06 JORNADA 04.11.07 21 JORNADA 09.03.08
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
NEXUS – C.B. OLESA “B” BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA RESIR REUS DEPORTIU
MESSER TARRAGONA 2016 C.B. SANTFELIUENC
C.B. SECA – GRUP CASTILLO SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 SEDIS – BAMBOLA
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA ALMEDA LECTRO 90 “A”
C.N. TERRASSA – MAHA BASQUET SANT BOI

**

**

07 JORNADA 11.11.07 22 JORNADA 16.03.08
C.B. SANTFELIUENC C.B. SECA – GRUP CASTILLO
RESIR REUS DEPORTIU MESSER TARRAGONA 2016
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” NEXUS – C.B. OLESA “B”
ALMEDA LECTRO 90 “A” C.N. TERRASSA – MAHA
SEDIS – BAMBOLA J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” BASQUET SANT BOI

**

**

08 JORNADA 18.11.07 23 JORNADA 30.03.08
NEXUS – C.B. OLESA “B” POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
MESSER TARRAGONA 2016 BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
C.B. SECA – GRUP CASTILLO RESIR REUS DEPORTIU
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 C.B. SANTFELIUENC
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
C.N. TERRASSA – MAHA SEDIS – BAMBOLA
BASQUET SANT BOI ALMEDA LECTRO 90 “A”

**

**

09 JORNADA 25.11.07 24 JORNADA 06.04.08
C.B. SANTFELIUENC J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
RESIR REUS DEPORTIU BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” C.B. SECA – GRUP CASTILLO
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” MESSER TARRAGONA 2016
NEXUS – C.B. OLESA “B” FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
SEDIS – BAMBOLA BASQUET SANT BOI
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” C.N. TERRASSA – MAHA
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” ALMEDA LECTRO 90 “A”

**

**

10 JORNADA 02.12.07 25 JORNADA 13.04.08
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
MESSER TARRAGONA 2016 NEXUS – C.B. OLESA “B”
C.B. SECA – GRUP CASTILLO C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA RESIR REUS DEPORTIU
C.N. TERRASSA – MAHA C.B. SANTFELIUENC
BASQUET SANT BOI SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
ALMEDA LECTRO 90 “A” SEDIS – BAMBOLA

**

**

11 JORNADA 16.12.07 26 JORNADA 20.04.08
C.B. SANTFELIUENC BASQUET SANT BOI
RESIR REUS DEPORTIU C.N. TERRASSA – MAHA
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
NEXUS – C.B. OLESA “B” C.B. SECA – GRUP CASTILLO
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA MESSER TARRAGONA 2016
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” ALMEDA LECTRO 90 “A”
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” SEDIS – BAMBOLA

**

**

12 JORNADA 23.12.07 27 JORNADA 27.04.08
MESSER TARRAGONA 2016 POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
C.B. SECA – GRUP CASTILLO FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 NEXUS – C.B. OLESA “B”
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
C.N. TERRASSA – MAHA BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
BASQUET SANT BOI RESIR REUS DEPORTIU
ALMEDA LECTRO 90 “A” C.B. SANTFELIUENC
SEDIS – BAMBOLA SERVEIS MEDICS XAMBA “A”

**

**

13 JORNADA 13.01.08 28 JORNADA 04.05.08
C.B. SANTFELIUENC SEDIS – BAMBOLA
RESIR REUS DEPORTIU ALMEDA LECTRO 90 “A”
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” BASQUET SANT BOI
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” C.N. TERRASSA – MAHA
NEXUS – C.B. OLESA “B” J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA BASQUET RIBES AIR-VENT 2000
MESSER TARRAGONA 2016 C.B. SECA – GRUP CASTILLO
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” SERVEIS MEDICS XAMBA “A”

**

**

14 JORNADA 20.01.08 29 JORNADA 11.05.08
BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 MESSER TARRAGONA 2016
J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA
C.N. TERRASSA – MAHA NEXUS – C.B. OLESA “B”
BASQUET SANT BOI C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A”
ALMEDA LECTRO 90 “A” BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
SEDIS – BAMBOLA RESIR REUS DEPORTIU
SERVEIS MEDICS XAMBA “A” C.B. SANTFELIUENC
POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A” C.B. SECA – GRUP CASTILLO

**

**

15 JORNADA 27.01.08 30 JORNADA 18.05.08
C.B. SANTFELIUENC POLDO GIMNÀS PERFILS-C.B. LLEIDA “A”
RESIR REUS DEPORTIU SERVEIS MEDICS XAMBA “A”
BASQUET FEMENI CORNELLA “A” SEDIS – BAMBOLA
C.B. CASTELLAR-VASSI FINQUES “A” ALMEDA LECTRO 90 “A”
NEXUS – C.B. OLESA “B” BASQUET SANT BOI
FARMAPROJECTS-C.N. TARREGA C.N. TERRASSA – MAHA
MESSER TARRAGONA 2016 J.E.TERRASSA B-BALLESTAS EGARA
C.B. SECA – GRUP CASTILLO BASQUET RIBES AIR-VENT 2000

**

**