Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2009 / 2010 > SÈNIOR-A 1a Catalana – TRANS-BIELA > Calendari SÈNIOR-A

Calendari SÈNIOR-A

  1. C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
  2. C.N. SABADELL
  3. C.B. SECA SANT PERE
  4. AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
  5. U.E. BARBERA
  6. TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
  7. BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
  8. HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
  9. SERVEIS MEDICS XAMBA A
  10. BASQUET SAMA A
  11. MESSER TARRAGONA 2017
  12. TGN BASQUET A
  13. BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
  14. BASKET ALMEDA
  15. SEDIS TREBISA
  16. CB LA SELVA A

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Diumenge a les 18:30 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont

Horaris i Pistes de Joc

* * * * * CALENDARI 1a Categoria Grup 01 * * * * *

Data (*) Hora (*) LOCAL VISITANT
Jornada 1
26/09/09 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 SERVEIS MEDICS XAMBA A
26/09/09 18:15 C.N. SABADELL BASQUET SAMA A
26/09/09 19:30 C.B. SECA SANT PERE MESSER TARRAGONA 2017
26/09/09 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A TGN BASQUET A
27/09/09 12:30 U.E. BARBERA BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
27/09/09 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” BASKET ALMEDA
26/09/09 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” SEDIS TREBISA
26/09/09 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A CB LA SELVA A
* * * *
Jornada 2
03/10/09 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
03/10/09 17:30 SEDIS TREBISA C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
04/10/09 18:00 BASKET ALMEDA BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
03/10/09 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
04/10/09 12:15 TGN BASQUET A U.E. BARBERA
03/10/09 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
04/10/09 17:45 BASQUET SAMA A C.B. SECA SANT PERE
03/10/09 19:15 CB LA SELVA A C.N. SABADELL
* * * *
Jornada 3
10/10/09 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 BASKET ALMEDA
10/10/09 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A SEDIS TREBISA
10/10/09 19:30 C.B. SECA SANT PERE CB LA SELVA A
10/10/09 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A BASQUET SAMA A
11/10/09 12:30 U.E. BARBERA MESSER TARRAGONA 2017
11/10/09 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” TGN BASQUET A
10/10/09 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
10/10/09 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A C.N. SABADELL
* * * *
Jornada 4
17/10/09 17:30 SEDIS TREBISA HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
18/10/09 18:00 BASKET ALMEDA SERVEIS MEDICS XAMBA A
17/10/09 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
18/10/09 12:15 TGN BASQUET A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
17/10/09 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
18/10/09 17:45 BASQUET SAMA A U.E. BARBERA
17/10/09 19:15 CB LA SELVA A AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
17/10/09 18:15 C.N. SABADELL C.B. SECA SANT PERE
* * * *
Jornada 5
24/10/09 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 TGN BASQUET A
24/10/09 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
24/10/09 17:30 SEDIS TREBISA BASKET ALMEDA
24/10/09 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A C.N. SABADELL
25/10/09 12:30 U.E. BARBERA CB LA SELVA A
25/10/09 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” BASQUET SAMA A
24/10/09 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” MESSER TARRAGONA 2017
24/10/09 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A C.B. SECA SANT PERE
* * * *
Jornada 6
01/11/09 18:00 BASKET ALMEDA HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
31/10/09 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A SEDIS TREBISA
01/11/09 12:15 TGN BASQUET A SERVEIS MEDICS XAMBA A
31/10/09 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
01/11/09 17:45 BASQUET SAMA A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
31/10/09 19:15 CB LA SELVA A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
31/10/09 18:15 C.N. SABADELL U.E. BARBERA
31/10/09 19:30 C.B. SECA SANT PERE AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
* * * *
Jornada 7
07/11/09 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 BASQUET SAMA A
07/11/09 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A MESSER TARRAGONA 2017
07/11/09 17:30 SEDIS TREBISA TGN BASQUET A
08/11/09 18:00 BASKET ALMEDA BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
08/11/09 12:30 U.E. BARBERA C.B. SECA SANT PERE
08/11/09 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” C.N. SABADELL
07/11/09 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” CB LA SELVA A
07/11/09 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
* * * *
Jornada 8
14/11/09 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
15/11/09 12:15 TGN BASQUET A BASKET ALMEDA
14/11/09 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 SEDIS TREBISA
15/11/09 17:45 BASQUET SAMA A SERVEIS MEDICS XAMBA A
14/11/09 19:15 CB LA SELVA A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
14/11/09 18:15 C.N. SABADELL BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
14/11/09 19:30 C.B. SECA SANT PERE TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
14/11/09 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A U.E. BARBERA
* * * *
Jornada 9
21/11/09 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 C.N. SABADELL
21/11/09 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A CB LA SELVA A
21/11/09 17:30 SEDIS TREBISA BASQUET SAMA A
22/11/09 18:00 BASKET ALMEDA MESSER TARRAGONA 2017
21/11/09 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A TGN BASQUET A
22/11/09 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
21/11/09 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” C.B. SECA SANT PERE
21/11/09 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A U.E. BARBERA
* * * *
Jornada 10
29/11/09 12:15 TGN BASQUET A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
28/11/09 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
29/11/09 17:45 BASQUET SAMA A BASKET ALMEDA
28/11/09 19:15 CB LA SELVA A SEDIS TREBISA
28/11/09 18:15 C.N. SABADELL SERVEIS MEDICS XAMBA A
28/11/09 19:30 C.B. SECA SANT PERE C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
28/11/09 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
29/11/09 12:30 U.E. BARBERA TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
* * * *
Jornada 11
12/12/09 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
12/12/09 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A C.B. SECA SANT PERE
12/12/09 17:30 SEDIS TREBISA C.N. SABADELL
13/12/09 18:00 BASKET ALMEDA CB LA SELVA A
12/12/09 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A BASQUET SAMA A
13/12/09 12:15 TGN BASQUET A MESSER TARRAGONA 2017
12/12/09 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” U.E. BARBERA
12/12/09 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
* * * *
Jornada 12
19/12/09 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
20/12/09 17:45 BASQUET SAMA A TGN BASQUET A
19/12/09 19:15 CB LA SELVA A BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
19/12/09 18:15 C.N. SABADELL BASKET ALMEDA
19/12/09 19:30 C.B. SECA SANT PERE SEDIS TREBISA
19/12/09 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A SERVEIS MEDICS XAMBA A
20/12/09 12:30 U.E. BARBERA C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
20/12/09 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
* * * *
Jornada 13
09/01/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
09/01/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A U.E. BARBERA
09/01/10 17:30 SEDIS TREBISA AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
10/01/10 18:00 BASKET ALMEDA C.B. SECA SANT PERE
09/01/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A C.N. SABADELL
10/01/10 12:15 TGN BASQUET A CB LA SELVA A
09/01/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 BASQUET SAMA A
09/01/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
* * * *
Jornada 14
16/01/10 19:15 CB LA SELVA A MESSER TARRAGONA 2017
16/01/10 18:15 C.N. SABADELL TGN BASQUET A
16/01/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
16/01/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA
17/01/10 12:30 U.E. BARBERA SEDIS TREBISA
17/01/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” SERVEIS MEDICS XAMBA A
16/01/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
16/01/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A BASQUET SAMA A
* * * *
Jornada 15
23/01/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
23/01/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
23/01/10 17:30 SEDIS TREBISA TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
24/01/10 18:00 BASKET ALMEDA U.E. BARBERA
23/01/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
24/01/10 12:15 TGN BASQUET A C.B. SECA SANT PERE
23/01/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 C.N. SABADELL
24/01/10 17:45 BASQUET SAMA A CB LA SELVA A
* * * *
Jornada 16
30/01/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
31/01/10 17:45 BASQUET SAMA A C.N. SABADELL
30/01/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 C.B. SECA SANT PERE
31/01/10 12:15 TGN BASQUET A AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
30/01/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A U.E. BARBERA
31/01/10 18:00 BASKET ALMEDA TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
30/01/10 17:30 SEDIS TREBISA BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
30/01/10 19:15 CB LA SELVA A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 17
06/02/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A SERVEIS MEDICS XAMBA A
06/02/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 SEDIS TREBISA
06/02/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” BASKET ALMEDA
07/02/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
07/02/10 12:30 U.E. BARBERA TGN BASQUET A
06/02/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A MESSER TARRAGONA 2017
06/02/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE BASQUET SAMA A
06/02/10 18:15 C.N. SABADELL CB LA SELVA A
* * * *
Jornada 18
14/02/10 18:00 BASKET ALMEDA C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
13/02/10 17:30 SEDIS TREBISA SERVEIS MEDICS XAMBA A
13/02/10 19:15 CB LA SELVA A C.B. SECA SANT PERE
14/02/10 17:45 BASQUET SAMA A AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
13/02/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 U.E. BARBERA
14/02/10 12:15 TGN BASQUET A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
13/02/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
13/02/10 18:15 C.N. SABADELL HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 19
20/02/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A SEDIS TREBISA
20/02/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A BASKET ALMEDA
20/02/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
20/02/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” TGN BASQUET A
21/02/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” MESSER TARRAGONA 2017
21/02/10 12:30 U.E. BARBERA BASQUET SAMA A
20/02/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A CB LA SELVA A
20/02/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE C.N. SABADELL
* * * *
Jornada 20
28/10/10 12:15 TGN BASQUET A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
28/10/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A SERVEIS MEDICS XAMBA A
28/10/10 18:00 BASKET ALMEDA SEDIS TREBISA
28/10/10 18:15 C.N. SABADELL AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
28/10/10 19:15 CB LA SELVA A U.E. BARBERA
28/10/10 17:45 BASQUET SAMA A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
28/10/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
28/10/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 21
06/03/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A BASKET ALMEDA
06/03/10 17:30 SEDIS TREBISA BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
06/03/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A TGN BASQUET A
06/03/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 MESSER TARRAGONA 2017
06/03/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” BASQUET SAMA A
07/03/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” CB LA SELVA A
07/03/10 12:30 U.E. BARBERA C.N. SABADELL
06/03/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A C.B. SECA SANT PERE
* * * *
Jornada 22
14/03/10 17:45 BASQUET SAMA A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
13/03/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 SERVEIS MEDICS XAMBA A
14/03/10 12:15 TGN BASQUET A SEDIS TREBISA
13/03/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A BASKET ALMEDA
13/03/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE U.E. BARBERA
13/03/10 18:15 C.N. SABADELL TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
13/03/10 19:15 CB LA SELVA A BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
13/03/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 23
20/03/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
21/03/10 18:00 BASKET ALMEDA TGN BASQUET A
20/03/10 17:30 SEDIS TREBISA MESSER TARRAGONA 2017
20/03/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A BASQUET SAMA A
20/03/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 CB LA SELVA A
20/03/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” C.N. SABADELL
21/03/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” C.B. SECA SANT PERE
21/03/10 12:30 U.E. BARBERA AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
* * * *
Jornada 24
27/03/10 18:15 C.N. SABADELL C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
27/03/10 19:15 CB LA SELVA A SERVEIS MEDICS XAMBA A
28/03/10 17:45 BASQUET SAMA A SEDIS TREBISA
27/03/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 BASKET ALMEDA
28/03/10 12:15 TGN BASQUET A BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
27/03/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
27/03/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
28/03/10 12:30 U.E. BARBERA HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 25
10/04/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A TGN BASQUET A
10/04/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A MESSER TARRAGONA 2017
11/04/10 18:00 BASKET ALMEDA BASQUET SAMA A
10/04/10 17:30 SEDIS TREBISA CB LA SELVA A
10/04/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A C.N. SABADELL
10/04/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 C.B. SECA SANT PERE
10/04/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
11/04/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” U.E. BARBERA
* * * *
Jornada 26
17/04/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
17/04/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE SERVEIS MEDICS XAMBA A
17/04/10 18:15 C.N. SABADELL SEDIS TREBISA
17/04/10 19:15 CB LA SELVA A BASKET ALMEDA
18/04/10 17:45 BASQUET SAMA A BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
17/04/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 TGN BASQUET A
18/04/10 12:30 U.E. BARBERA BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
18/04/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 27
24/04/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A MESSER TARRAGONA 2017
25/04/10 12:15 TGN BASQUET A BASQUET SAMA A
24/04/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A CB LA SELVA A
25/04/10 18:00 BASKET ALMEDA C.N. SABADELL
24/04/10 17:30 SEDIS TREBISA C.B. SECA SANT PERE
24/04/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
24/04/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 U.E. BARBERA
24/04/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
* * * *
Jornada 28
02/05/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
02/05/10 12:30 U.E. BARBERA SERVEIS MEDICS XAMBA A
01/05/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A SEDIS TREBISA
01/05/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE BASKET ALMEDA
01/05/10 18:15 C.N. SABADELL BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
01/05/10 19:15 CB LA SELVA A TGN BASQUET A
02/05/10 17:45 BASQUET SAMA A MESSER TARRAGONA 2017
01/05/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 29
08/05/10 18:15 MESSER TARRAGONA 2017 CB LA SELVA A
09/05/10 12:15 TGN BASQUET A C.N. SABADELL
08/05/10 19:00 BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A C.B. SECA SANT PERE
09/05/10 18:00 BASKET ALMEDA AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A
08/05/10 17:30 SEDIS TREBISA U.E. BARBERA
08/05/10 19:30 SERVEIS MEDICS XAMBA A TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A”
08/05/10 19:30 C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1 BASQUET FEMENI CORNELLA “A”
09/05/10 17:45 BASQUET SAMA A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
* * * *
Jornada 30
15/05/10 19:30 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A C.E. VILANOVA I LA GELTRU 1
15/05/10 19:00 BASQUET FEMENI CORNELLA “A” SERVEIS MEDICS XAMBA A
16/05/10 18:30 TRANS-BIELA C.B LLEIDA “A” SEDIS TREBISA
16/05/10 12:30 U.E. BARBERA BASKET ALMEDA
15/05/10 17:30 AXA PUIG PEDROL-SANTFELIUENC A BASQUET RIBES AIR-VENT 2000 A
15/05/10 19:30 C.B. SECA SANT PERE TGN BASQUET A
15/05/10 18:15 C.N. SABADELL MESSER TARRAGONA 2017
15/05/10 19:15 CB LA SELVA A BASQUET SAMA A
* * * *

(*) NOTA: Les dates i hores dels partits no son les definitives, doncs en el decurs de la lliga pot haver-hi canvis.