Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2009 / 2010 > SENIOR-B 2a Catalana – EID Electrònics > Calendari SÈNIOR-B

Calendari SÈNIOR-B

  1. C.E. ESCOLA DEL CARME
  2. J.E.TERRASSA B
  3. REMOSA S.A. SURIA
  4. NATURAL OPTICS BALAGUER
  5. NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
  6. U.E. SANT CUGAT 1
  7. CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
  8. ESCOLAPIS IGUALADA
  9. A.T.H.C.
  10. C.E. SANT NICOLAU
  11. DOTS SANT QUIRZE B.C. A
  12. EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
  13. C.N. TERRASSA B
  14. B.C. RIVER ANDORRA
  15. C.E.B. SANT JORDI
  16. MARISTES M. ARAMARK

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Diumenge a les 19:00 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont

Horaris i Pistes de Joc

* * * * * CALENDARI 2a Categoria Grup 03 * * * * *

Data (*) Hora (*) LOCAL VISITANT
Jornada 1
27/09/09 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME A.T.H.C.
27/09/09 17:30 J.E.TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU
27/09/09 18:00 REMOSA S.A. SURIA DOTS SANT QUIRZE B.C. A
26/09/09 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
26/09/09 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA C.N. TERRASSA B
26/09/09 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 B.C. RIVER ANDORRA
26/09/09 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. C.E.B. SANT JORDI
27/09/09 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA MARISTES M. ARAMARK
* * * *
Jornada 2
03/10/09 18:00 A.T.H.C. ESCOLAPIS IGUALADA
03/10/09 19:30 C.E.B. SANT JORDI C.E. ESCOLA DEL CARME
03/10/09 17:30 B.C. RIVER ANDORRA CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
04/10/09 17:00 C.N. TERRASSA B U.E. SANT CUGAT 1
04/10/09 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
04/10/09 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A NATURAL OPTICS BALAGUER
04/10/09 19:00 C.E. SANT NICOLAU REMOSA S.A. SURIA
03/10/09 20:00 MARISTES M. ARAMARK J.E.TERRASSA B
* * * *
Jornada 3
11/10/09 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME B.C. RIVER ANDORRA
10/10/09 18:00 A.T.H.C. C.E.B. SANT JORDI
11/10/09 18:00 REMOSA S.A. SURIA MARISTES M. ARAMARK
10/10/09 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER C.E. SANT NICOLAU
10/10/09 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA DOTS SANT QUIRZE B.C. A
10/10/09 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
10/10/09 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. C.N. TERRASSA B
11/10/09 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA J.E.TERRASSA B
* * * *
Jornada 4
17/10/09 19:30 C.E.B. SANT JORDI ESCOLAPIS IGUALADA
17/10/09 17:30 B.C. RIVER ANDORRA A.T.H.C.
18/10/09 17:00 C.N. TERRASSA B C.E. ESCOLA DEL CARME
18/10/09 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
18/10/09 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A U.E. SANT CUGAT 1
18/10/09 19:00 C.E. SANT NICOLAU NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
17/10/09 20:00 MARISTES M. ARAMARK NATURAL OPTICS BALAGUER
18/10/09 17:30 J.E.TERRASSA B REMOSA S.A. SURIA
* * * *
Jornada 5
25/10/09 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
24/10/09 18:00 A.T.H.C. C.N. TERRASSA B
24/10/09 19:30 C.E.B. SANT JORDI B.C. RIVER ANDORRA
24/10/09 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER J.E.TERRASSA B
24/10/09 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA MARISTES M. ARAMARK
24/10/09 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.E. SANT NICOLAU
24/10/09 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. DOTS SANT QUIRZE B.C. A
25/10/09 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA REMOSA S.A. SURIA
* * * *
Jornada 6
31/10/09 17:30 B.C. RIVER ANDORRA ESCOLAPIS IGUALADA
01/11/09 17:00 C.N. TERRASSA B C.E.B. SANT JORDI
01/11/09 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” A.T.H.C.
01/11/09 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.E. ESCOLA DEL CARME
01/11/09 19:00 C.E. SANT NICOLAU CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
31/10/09 20:00 MARISTES M. ARAMARK U.E. SANT CUGAT 1
01/11/09 17:30 J.E.TERRASSA B NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
01/11/09 18:00 REMOSA S.A. SURIA NATURAL OPTICS BALAGUER
* * * *
Jornada 7
08/11/09 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME C.E. SANT NICOLAU
07/11/09 18:00 A.T.H.C. DOTS SANT QUIRZE B.C. A
07/11/09 19:30 C.E.B. SANT JORDI EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
07/11/09 17:30 B.C. RIVER ANDORRA C.N. TERRASSA B
07/11/09 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA REMOSA S.A. SURIA
07/11/09 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 J.E.TERRASSA B
07/11/09 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. MARISTES M. ARAMARK
08/11/09 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA NATURAL OPTICS BALAGUER
* * * *
Jornada 8
15/11/09 17:00 C.N. TERRASSA B ESCOLAPIS IGUALADA
15/11/09 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” B.C. RIVER ANDORRA
15/11/09 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.E.B. SANT JORDI
15/11/09 19:00 C.E. SANT NICOLAU A.T.H.C.
14/11/09 20:00 MARISTES M. ARAMARK C.E. ESCOLA DEL CARME
15/11/09 17:30 J.E.TERRASSA B CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
15/11/09 18:00 REMOSA S.A. SURIA U.E. SANT CUGAT 1
14/11/09 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
* * * *
Jornada 9
22/11/09 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME J.E.TERRASSA B
21/11/09 18:00 A.T.H.C. MARISTES M. ARAMARK
21/11/09 19:30 C.E.B. SANT JORDI C.E. SANT NICOLAU
21/11/09 17:30 B.C. RIVER ANDORRA DOTS SANT QUIRZE B.C. A
22/11/09 17:00 C.N. TERRASSA B EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
21/11/09 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 NATURAL OPTICS BALAGUER
21/11/09 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. REMOSA S.A. SURIA
22/11/09 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
* * * *
Jornada 10
29/11/09 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” ESCOLAPIS IGUALADA
29/11/09 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.N. TERRASSA B
29/11/09 19:00 C.E. SANT NICOLAU B.C. RIVER ANDORRA
28/11/09 20:00 MARISTES M. ARAMARK C.E.B. SANT JORDI
29/11/09 17:30 J.E.TERRASSA B A.T.H.C.
29/11/09 18:00 REMOSA S.A. SURIA C.E. ESCOLA DEL CARME
28/11/09 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
28/11/09 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA U.E. SANT CUGAT 1
* * * *
Jornada 11
13/12/09 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME NATURAL OPTICS BALAGUER
12/12/09 18:00 A.T.H.C. REMOSA S.A. SURIA
12/12/09 19:30 C.E.B. SANT JORDI J.E.TERRASSA B
12/12/09 17:30 B.C. RIVER ANDORRA MARISTES M. ARAMARK
13/12/09 17:00 C.N. TERRASSA B C.E. SANT NICOLAU
13/12/09 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” DOTS SANT QUIRZE B.C. A
12/12/09 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
13/12/09 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA U.E. SANT CUGAT 1
* * * *
Jornada 12
20/12/09 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A ESCOLAPIS IGUALADA
20/12/09 19:00 C.E. SANT NICOLAU EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
19/12/09 20:00 MARISTES M. ARAMARK C.N. TERRASSA B
20/12/09 17:30 J.E.TERRASSA B B.C. RIVER ANDORRA
20/12/09 18:00 REMOSA S.A. SURIA C.E.B. SANT JORDI
19/12/09 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER A.T.H.C.
19/12/09 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA C.E. ESCOLA DEL CARME
19/12/09 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
* * * *
Jornada 13
10/01/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME U.E. SANT CUGAT 1
09/01/10 18:00 A.T.H.C. NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
09/01/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI NATURAL OPTICS BALAGUER
09/01/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA REMOSA S.A. SURIA
10/01/10 17:00 C.N. TERRASSA B J.E.TERRASSA B
10/01/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” MARISTES M. ARAMARK
10/01/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A C.E. SANT NICOLAU
10/01/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
* * * *
Jornada 14
16/01/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK DOTS SANT QUIRZE B.C. A
17/01/10 17:30 J.E.TERRASSA B EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
17/01/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA C.N. TERRASSA B
16/01/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER B.C. RIVER ANDORRA
16/01/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA C.E.B. SANT JORDI
16/01/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 A.T.H.C.
16/01/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. C.E. ESCOLA DEL CARME
17/01/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA C.E. SANT NICOLAU
* * * *
Jornada 15
24/01/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME ESCOLAPIS IGUALADA
23/01/10 18:00 A.T.H.C. CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
23/01/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI U.E. SANT CUGAT 1
23/01/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
24/01/10 17:00 C.N. TERRASSA B NATURAL OPTICS BALAGUER
24/01/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” REMOSA S.A. SURIA
24/01/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A J.E.TERRASSA B
24/01/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU MARISTES M. ARAMARK
* * * *
Jornada 16
30/01/10 18:00 A.T.H.C. C.E. ESCOLA DEL CARME
31/01/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU J.E.TERRASSA B
31/01/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A REMOSA S.A. SURIA
31/01/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” NATURAL OPTICS BALAGUER
31/01/10 17:00 C.N. TERRASSA B NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
30/01/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA U.E. SANT CUGAT 1
30/01/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
30/01/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 17
07/02/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA A.T.H.C.
07/02/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME C.E.B. SANT JORDI
06/02/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. B.C. RIVER ANDORRA
06/02/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.N. TERRASSA B
06/02/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
06/02/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER DOTS SANT QUIRZE B.C. A
07/02/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA C.E. SANT NICOLAU
07/02/10 17:30 J.E.TERRASSA B MARISTES M. ARAMARK
* * * *
Jornada 18
13/02/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA C.E. ESCOLA DEL CARME
13/02/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI A.T.H.C.
13/02/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK REMOSA S.A. SURIA
14/02/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU NATURAL OPTICS BALAGUER
14/02/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
14/02/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” U.E. SANT CUGAT 1
14/02/10 17:00 C.N. TERRASSA B CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
14/02/10 17:30 J.E.TERRASSA B ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 19
21/02/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA C.E.B. SANT JORDI
20/02/10 18:00 A.T.H.C. B.C. RIVER ANDORRA
21/02/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME C.N. TERRASSA B
20/02/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
20/02/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 DOTS SANT QUIRZE B.C. A
20/02/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA C.E. SANT NICOLAU
20/02/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER MARISTES M. ARAMARK
21/02/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA J.E.TERRASSA B
* * * *
Jornada 20
28/02/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” C.E. ESCOLA DEL CARME
28/02/10 17:00 C.N. TERRASSA B A.T.H.C.
28/02/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA C.E.B. SANT JORDI
28/02/10 17:30 J.E.TERRASSA B NATURAL OPTICS BALAGUER
28/02/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
28/02/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU U.E. SANT CUGAT 1
28/02/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
28/02/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 21
07/03/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA B.C. RIVER ANDORRA
06/03/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI C.N. TERRASSA B
06/03/10 18:00 A.T.H.C. EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
07/03/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME DOTS SANT QUIRZE B.C. A
06/03/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. C.E. SANT NICOLAU
06/03/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 MARISTES M. ARAMARK
06/03/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA J.E.TERRASSA B
06/03/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER REMOSA S.A. SURIA
* * * *
Jornada 22
14/03/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU C.E. ESCOLA DEL CARME
14/03/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A A.T.H.C.
14/03/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” C.E.B. SANT JORDI
14/03/10 17:00 C.N. TERRASSA B B.C. RIVER ANDORRA
14/03/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
14/03/10 17:30 J.E.TERRASSA B U.E. SANT CUGAT 1
13/03/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
13/03/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 23
21/03/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA C.N. TERRASSA B
20/03/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
20/03/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI DOTS SANT QUIRZE B.C. A
20/03/10 18:00 A.T.H.C. C.E. SANT NICOLAU
21/03/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME MARISTES M. ARAMARK
20/03/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. J.E.TERRASSA B
20/03/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 REMOSA S.A. SURIA
20/03/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA NATURAL OPTICS BALAGUER
* * * *
Jornada 24
28/03/10 17:30 J.E.TERRASSA B C.E. ESCOLA DEL CARME
27/03/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK A.T.H.C.
28/03/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU C.E.B. SANT JORDI
28/03/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A B.C. RIVER ANDORRA
28/03/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” C.N. TERRASSA B
27/03/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER U.E. SANT CUGAT 1
28/03/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
27/03/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 25
11/04/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
11/04/10 17:00 C.N. TERRASSA B DOTS SANT QUIRZE B.C. A
10/04/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA C.E. SANT NICOLAU
10/04/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI MARISTES M. ARAMARK
10/04/10 18:00 A.T.H.C. J.E.TERRASSA B
11/04/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME REMOSA S.A. SURIA
10/04/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. NATURAL OPTICS BALAGUER
10/04/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
* * * *
Jornada 26
17/04/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER C.E. ESCOLA DEL CARME
18/04/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA A.T.H.C.
18/04/10 17:30 J.E.TERRASSA B C.E.B. SANT JORDI
17/04/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK B.C. RIVER ANDORRA
18/04/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU C.N. TERRASSA B
18/04/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
17/04/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
17/04/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 27
25/04/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA DOTS SANT QUIRZE B.C. A
25/04/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” C.E. SANT NICOLAU
25/04/10 17:00 C.N. TERRASSA B MARISTES M. ARAMARK
24/04/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA J.E.TERRASSA B
24/04/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI REMOSA S.A. SURIA
24/04/10 18:00 A.T.H.C. NATURAL OPTICS BALAGUER
25/04/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
24/04/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. U.E. SANT CUGAT 1
* * * *
Jornada 28
01/05/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.E. ESCOLA DEL CARME
01/05/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA A.T.H.C.
01/05/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER C.E.B. SANT JORDI
02/05/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA B.C. RIVER ANDORRA
02/05/10 17:30 J.E.TERRASSA B C.N. TERRASSA B
01/05/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
02/05/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU DOTS SANT QUIRZE B.C. A
01/05/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 29
09/05/10 18:45 DOTS SANT QUIRZE B.C. A MARISTES M. ARAMARK
09/05/10 19:00 EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B” J.E.TERRASSA B
09/05/10 17:00 C.N. TERRASSA B REMOSA S.A. SURIA
08/05/10 17:30 B.C. RIVER ANDORRA NATURAL OPTICS BALAGUER
08/05/10 19:30 C.E.B. SANT JORDI NATURAL OPTICS MOLLERUSSA
08/05/10 18:00 A.T.H.C. U.E. SANT CUGAT 1
09/05/10 12:30 C.E. ESCOLA DEL CARME CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB.
09/05/10 19:00 C.E. SANT NICOLAU ESCOLAPIS IGUALADA
* * * *
Jornada 30
16/05/10 13:00 ESCOLAPIS IGUALADA C.E. ESCOLA DEL CARME
15/05/10 16:00 CBF CERDANYOLA B-FICHET SAB. A.T.H.C.
15/05/10 17:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.E.B. SANT JORDI
15/05/10 19:00 NATURAL OPTICS MOLLERUSSA B.C. RIVER ANDORRA
15/05/10 20:00 NATURAL OPTICS BALAGUER C.N. TERRASSA B
16/05/10 18:00 REMOSA S.A. SURIA EID ELECTRONICS C.B LLEIDA “B”
16/05/10 17:30 J.E.TERRASSA B DOTS SANT QUIRZE B.C. A
15/05/10 20:00 MARISTES M. ARAMARK C.E. SANT NICOLAU
* * * *

(*) NOTA: Les dates i hores dels partits no son les definitives, doncs en el decurs de la lliga pot haver-hi canvis.