Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2009 / 2010 > JUNIOR Interterritorial – LLEIDA.NET > Calendari JUNIOR Interterritorial

Calendari JUNIOR Interterritorial

  1. MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
  2. HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
  3. C.B.BLANES A
  4. SAGRADA FAMILIA-CLAROR
  5. C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
  6. C.B. LLEIDA.NET
  7. J.E TERRASSA – GIMAT
  8. BQ. MARTINENC
  9. MGR – S.E.S.E. B
  10. U.E. SANT CUGAT 1
  11. SEDIS TRANSEU
  12. BASQUET DRAFT GRAMENET A
  13. U.E. MATARÓ B

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Diumenge a les 17:30 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont

Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

Horaris i Pistes de Joc

* * * * * CALENDARI Junior Interterritorial Grup 01 * * * * *

Data (*) Hora (*) LOCAL VISITANT
Jornada 1      
03/10/09 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA J.E TERRASSA – GIMAT
03/10/09 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A BQ. MARTINENC
03/10/09 17:30 C.B.BLANES A MGR – S.E.S.E. B
03/10/09 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR U.E. SANT CUGAT 1
03/10/09 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO SEDIS TRANSEU
04/10/09 17:30 C.B. LLEIDA.NET BASQUET DRAFT GRAMENET A
    * * * *
Jornada 2      
11/10/09 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT C.B. LLEIDA.NET
10/10/09 10:30 SEDIS TRANSEU MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
10/10/09 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 U.E. MATARO B
11/10/09 11:00 MGR – S.E.S.E. B SAGRADA FAMILIA-CLAROR
10/10/09 19:00 BQ. MARTINENC C.B.BLANES A
10/10/09 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
    * * * *
Jornada 3      
18/10/09 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT SEDIS TRANSEU
17/10/09 17:30 C.B.BLANES A BASQUET DRAFT GRAMENET A
17/10/09 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR BQ. MARTINENC
17/10/09 19:30 U.E. MATARO B MGR – S.E.S.E. B
17/10/09 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO U.E. SANT CUGAT 1
18/10/09 17:30 C.B. LLEIDA.NET HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
    * * * *
Jornada 4      
24/10/09 10:30 SEDIS TRANSEU C.B. LLEIDA.NET
24/10/09 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
25/10/09 11:00 MGR – S.E.S.E. B C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
24/10/09 19:00 BQ. MARTINENC U.E. MATARO B
24/10/09 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A SAGRADA FAMILIA-CLAROR
24/10/09 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A C.B.BLANES A
    * * * *
Jornada 5      
31/10/09 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA MGR – S.E.S.E. B
01/11/09 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT U.E. SANT CUGAT 1
31/10/09 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
31/10/09 19:30 U.E. MATARO B BASQUET DRAFT GRAMENET A
31/10/09 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO BQ. MARTINENC
01/11/09 17:30 C.B. LLEIDA.NET C.B.BLANES A
    * * * *
Jornada 6      
07/11/09 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 SEDIS TRANSEU
08/11/09 11:00 MGR – S.E.S.E. B J.E TERRASSA – GIMAT
07/11/09 19:00 BQ. MARTINENC MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
07/11/09 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
07/11/09 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A U.E. MATARO B
07/11/09 17:30 C.B.BLANES A SAGRADA FAMILIA-CLAROR
08/11/09 **:** Jornada de Descans —> C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 7      
14/11/09 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA BASQUET DRAFT GRAMENET A
15/11/09 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT BQ. MARTINENC
14/11/09 10:30 SEDIS TRANSEU MGR – S.E.S.E. B
14/11/09 19:30 U.E. MATARO B C.B.BLANES A
14/11/09 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
15/11/09 17:30 C.B. LLEIDA.NET SAGRADA FAMILIA-CLAROR
    * * * *
Jornada 8      
21/11/09 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.B. LLEIDA.NET
21/11/09 19:00 BQ. MARTINENC SEDIS TRANSEU
21/11/09 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A J.E TERRASSA – GIMAT
21/11/09 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
21/11/09 17:30 C.B.BLANES A C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
21/11/09 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR U.E. MATARO B
    * * * *
Jornada 9      
28/11/09 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA C.B.BLANES A
29/11/09 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
28/11/09 10:30 SEDIS TRANSEU BASQUET DRAFT GRAMENET A
28/11/09 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 MGR – S.E.S.E. B
28/11/09 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO SAGRADA FAMILIA-CLAROR
29/11/09 17:30 C.B. LLEIDA.NET U.E. MATARO B
    * * * *
Jornada 10      
13/12/09 11:00 MGR – S.E.S.E. B C.B. LLEIDA.NET
12/12/09 19:00 BQ. MARTINENC U.E. SANT CUGAT 1
12/12/09 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A SEDIS TRANSEU
12/12/09 17:30 C.B.BLANES A J.E TERRASSA – GIMAT
12/12/09 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
12/12/09 19:30 U.E. MATARO B C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
    * * * *
Jornada 11      
19/12/09 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA U.E. MATARO B
20/12/09 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT SAGRADA FAMILIA-CLAROR
19/12/09 10:30 SEDIS TRANSEU C.B.BLANES A
19/12/09 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 BASQUET DRAFT GRAMENET A
20/12/09 11:00 MGR – S.E.S.E. B BQ. MARTINENC
20/12/09 17:30 C.B. LLEIDA.NET C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
    * * * *
Jornada 12      
09/01/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A MGR – S.E.S.E. B
09/01/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A U.E. SANT CUGAT 1
09/01/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR SEDIS TRANSEU
09/01/10 19:30 U.E. MATARO B J.E TERRASSA – GIMAT
09/01/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
10/01/10 17:30 C.B. LLEIDA.NET BQ. MARTINENC
    * * * *
Jornada 13      
16/01/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA C.B. LLEIDA.NET
17/01/10 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
16/01/10 10:30 SEDIS TRANSEU U.E. MATARO B
16/01/10 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.B.BLANES A
17/01/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
16/01/10 19:00 BQ. MARTINENC BASQUET DRAFT GRAMENET A
    * * * *
Jornada 14      
24/01/10 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
23/01/10 19:00 BQ. MARTINENC HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
24/01/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B C.B.BLANES A
23/01/10 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 SAGRADA FAMILIA-CLAROR
23/01/10 10:30 SEDIS TRANSEU C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
23/01/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 15      
31/01/10 17:30 C.B. LLEIDA.NET J.E TERRASSA – GIMAT
30/01/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA SEDIS TRANSEU
30/01/10 19:30 U.E. MATARO B U.E. SANT CUGAT 1
30/01/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR MGR – S.E.S.E. B
30/01/10 17:30 C.B.BLANES A BQ. MARTINENC
30/01/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A BASQUET DRAFT GRAMENET A
    * * * *
Jornada 16      
06/02/10 10:30 SEDIS TRANSEU J.E TERRASSA – GIMAT
06/02/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A C.B.BLANES A
06/02/10 19:00 BQ. MARTINENC SAGRADA FAMILIA-CLAROR
07/02/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B U.E. MATARO B
06/02/10 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
06/02/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 17      
14/02/10 17:30 C.B. LLEIDA.NET SEDIS TRANSEU
13/02/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA U.E. SANT CUGAT 1
13/02/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO MGR – S.E.S.E. B
13/02/10 19:30 U.E. MATARO B BQ. MARTINENC
13/02/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR BASQUET DRAFT GRAMENET A
13/02/10 17:30 C.B.BLANES A HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
    * * * *
Jornada 18      
21/02/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
20/02/10 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 J.E TERRASSA – GIMAT
20/02/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A SAGRADA FAMILIA-CLAROR
20/02/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A U.E. MATARO B
20/02/10 19:00 BQ. MARTINENC C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
20/02/10 17:30 C.B.BLANES A C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 19      
27/02/10 10:30 SEDIS TRANSEU U.E. SANT CUGAT 1
28/02/10 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT MGR – S.E.S.E. B
27/02/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA BQ. MARTINENC
27/02/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO BASQUET DRAFT GRAMENET A
27/02/10 19:30 U.E. MATARO B HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
27/02/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR C.B.BLANES A
28/02/10 **:** Jornada de Descans —> C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 20      
06/03/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
06/03/10 19:00 BQ. MARTINENC J.E TERRASSA – GIMAT
07/03/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B SEDIS TRANSEU
06/03/10 17:30 C.B.BLANES A U.E. MATARO B
06/03/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
06/03/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 21      
14/03/10 17:30 C.B. LLEIDA.NET U.E. SANT CUGAT 1
13/03/10 10:30 SEDIS TRANSEU BQ. MARTINENC
14/03/10 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT BASQUET DRAFT GRAMENET A
13/03/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
13/03/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO C.B.BLANES A
13/03/10 19:30 U.E. MATARO B SAGRADA FAMILIA-CLAROR
    * * * *
Jornada 22      
20/03/10 17:30 C.B.BLANES A MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
20/03/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A J.E TERRASSA – GIMAT
20/03/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A SEDIS TRANSEU
21/03/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B U.E. SANT CUGAT 1
20/03/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
20/03/10 19:30 U.E. MATARO B C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 23      
28/03/10 17:30 C.B. LLEIDA.NET MGR – S.E.S.E. B
27/03/10 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 BQ. MARTINENC
27/03/10 10:30 SEDIS TRANSEU HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
28/03/10 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT C.B.BLANES A
27/03/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA SAGRADA FAMILIA-CLAROR
27/03/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO U.E. MATARO B
    * * * *
Jornada 24      
10/04/10 19:30 U.E. MATARO B MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
10/04/10 19:00 SAGRADA FAMILIA-CLAROR J.E TERRASSA – GIMAT
10/04/10 17:30 C.B.BLANES A SEDIS TRANSEU
10/04/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A U.E. SANT CUGAT 1
10/04/10 19:00 BQ. MARTINENC MGR – S.E.S.E. B
10/04/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 25      
18/04/10 11:00 MGR – S.E.S.E. B BASQUET DRAFT GRAMENET A
17/04/10 20:30 U.E. SANT CUGAT 1 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A
17/04/10 10:30 SEDIS TRANSEU SAGRADA FAMILIA-CLAROR
18/04/10 16:00 J.E TERRASSA – GIMAT U.E. MATARO B
17/04/10 12:45 MARISTES M. AUTOCARS SALVIA C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO
17/04/10 19:00 BQ. MARTINENC C.B. LLEIDA.NET
    * * * *
Jornada 26      
25/04/10 17:30 C.B. LLEIDA.NET MARISTES M. AUTOCARS SALVIA
24/04/10 16:00 C.B. GRANOLLERS ABOLAFIO J.E TERRASSA – GIMAT
24/04/10 19:30 U.E. MATARO B SEDIS TRANSEU
24/04/10 17:30 C.B.BLANES A U.E. SANT CUGAT 1
24/04/10 17:45 HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS A MGR – S.E.S.E. B
24/04/10 17:30 BASQUET DRAFT GRAMENET A BQ. MARTINENC
    * * * *

(*) NOTA: Les dates i hores dels partits no son les definitives, doncs en el decurs de la lliga pot haver-hi canvis.