Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2009 / 2010 > INFANTIL – Roig > Calendari INFANTIL Roig – 1a Fase

Calendari INFANTIL Roig – 1a Fase

  1. C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A”
  2. C.B. BALAGUER
  3. C.N. TARREGA
  4. C.B. LLEIDA ROIG
  5. CENG-AQUI NATURA
  6. MARISTES M. FLOR DE VIMBODI

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Dissabte a les 17:30 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont

Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

Horaris i Pistes de Joc

* * * * * CALENDARI Infantil Grup 01 * * * * *

Data (*) Hora (*) LOCAL VISITANT
Jornada 1
27/09/09 16:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A” C.B. LLEIDA ROIG
26/09/09 9:30 C.B. BALAGUER CENG-AQUI NATURA
26/09/09 10:30 C.N. TARREGA MARISTES M. FLOR DE VIMBODI
* * * *
Jornada 2
03/10/09 17:30 C.B. LLEIDA ROIG C.N. TARREGA
03/10/09 17:30 CENG-AQUI NATURA C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A”
03/10/09 17:00 MARISTES M. FLOR DE VIMBODI C.B. BALAGUER
* * * *
Jornada 3
11/10/09 16:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A” MARISTES M. FLOR DE VIMBODI
10/10/09 17:30 C.B. LLEIDA ROIG CENG-AQUI NATURA
10/10/09 10:30 C.N. TARREGA C.B. BALAGUER
* * * *
Jornada 4
17/10/09 17:00 MARISTES M. FLOR DE VIMBODI C.B. LLEIDA ROIG
17/10/09 9:30 C.B. BALAGUER C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A”
17/10/09 10:30 C.N. TARREGA CENG-AQUI NATURA
* * * *
Jornada 5
25/10/09 16:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A” C.N. TARREGA
24/10/09 17:30 C.B. LLEIDA ROIG C.B. BALAGUER
24/10/09 17:30 CENG-AQUI NATURA MARISTES M. FLOR DE VIMBODI
* * * *
Jornada 6
31/10/09 17:30 C.B. LLEIDA ROIG C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A”
31/10/09 17:30 CENG-AQUI NATURA C.B. BALAGUER
31/10/09 17:00 MARISTES M. FLOR DE VIMBODI C.N. TARREGA
* * * *
Jornada 7
07/11/09 10:30 C.N. TARREGA C.B. LLEIDA ROIG
08/11/09 16:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A” CENG-AQUI NATURA
07/11/09 9:30 C.B. BALAGUER MARISTES M. FLOR DE VIMBODI
* * * *
Jornada 8
14/11/09 17:00 MARISTES M. FLOR DE VIMBODI C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A”
14/11/09 17:30 CENG-AQUI NATURA C.B. LLEIDA ROIG
14/11/09 9:30 C.B. BALAGUER C.N. TARREGA
* * * *
Jornada 9
21/11/09 17:30 C.B. LLEIDA ROIG MARISTES M. FLOR DE VIMBODI
22/11/09 16:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A” C.B. BALAGUER
21/11/09 17:30 CENG-AQUI NATURA C.N. TARREGA
* * * *
Jornada 10
28/11/09 10:30 C.N. TARREGA C.B. CERVERA MOBEL LINEA “A”
28/11/09 9:30 C.B. BALAGUER C.B. LLEIDA ROIG
28/11/09 17:00 MARISTES M. FLOR DE VIMBODI CENG-AQUI NATURA
* * * *

(*) NOTA: Les dates i hores dels partits no son les definitives, doncs en el decurs de la lliga pot haver-hi canvis.