Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2009 / 2010 > MINI – Blanc – EQUIP SOSTRE > Calendari MINI Blanc – 2a Fase

Calendari MINI Blanc – 2a Fase

  1. C.B. BELLPUIG
  2. CENG-SEGREVEST
  3. PENYA FRAGATINA
  4. C.B. CERVERA MOBEL LINEA
  5. MARISTES MONTSERRAT
  6. EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Dissabte a les 16:00 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont

Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

Horaris i Pistes de Joc

* * * * * CALENDARI Mini Grup 03 * * * * *

Data (*) Hora (*) LOCAL VISITANT
Jornada 1      
10/01/10 11:00 C.B. BELLPUIG C.B. CERVERA MOBEL LINEA
09/01/10 16:00 CENG-SEGREVEST MARISTES MONTSERRAT
10/01/10 12:30 PENYA FRAGATINA EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA
    * * * *
Jornada 2      
17/01/10 09:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA PENYA FRAGATINA
16/01/10 16:30 EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA CENG-SEGREVEST
17/01/10 09:45 MARISTES MONTSERRAT C.B. BELLPUIG
    * * * *
Jornada 3      
23/01/10 16:30 EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA C.B. CERVERA MOBEL LINEA
23/01/10 16:00 CENG-SEGREVEST C.B. BELLPUIG
24/01/10 12:30 PENYA FRAGATINA MARISTES MONTSERRAT
    * * * *
Jornada 4      
31/01/10 11:00 C.B. BELLPUIG PENYA FRAGATINA
30/01/10 16:00 CENG-SEGREVEST C.B. CERVERA MOBEL LINEA
31/01/10 9:45 MARISTES MONTSERRAT EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA
    * * * *
Jornada 5      
07/02/10 09:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT
06/02/10 16:30 EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA C.B. BELLPUIG
07/02/10 12:30 PENYA FRAGATINA CENG-SEGREVEST
    * * * *
Jornada 6      
14/02/10 09:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA C.B. BELLPUIG
13/02/10 16:30 EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA PENYA FRAGATINA
14/02/10 09:45 MARISTES MONTSERRAT CENG-SEGREVEST
    * * * *
Jornada 7      
21/02/10 11:00 C.B. BELLPUIG MARISTES MONTSERRAT
20/02/10 16:00 CENG-SEGREVEST EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA
21/02/10 12:30 PENYA FRAGATINA C.B. CERVERA MOBEL LINEA
    * * * *
Jornada 8      
07/03/10 09:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA
07/03/10 11:00 C.B. BELLPUIG CENG-SEGREVEST
07/03/10 09:45 MARISTES MONTSERRAT PENYA FRAGATINA
    * * * *
Jornada 9      
14/03/10 09:30 C.B. CERVERA MOBEL LINEA CENG-SEGREVEST
13/03/10 16:30 EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA MARISTES MONTSERRAT
14/03/10 12:30 PENYA FRAGATINA C.B. BELLPUIG
    * * * *
Jornada 10      
21/03/10 11:00 C.B. BELLPUIG EQUIP SOSTRE C.B. LLEIDA
20/03/10 16:00 CENG-SEGREVEST PENYA FRAGATINA
21/03/10 09:45 MARISTES MONTSERRAT C.B. CERVERA MOBEL LINEA
    * * * *

(*) NOTA: Les dates i hores dels partits no son les definitives, doncs en el decurs de la lliga pot haver-hi canvis.