Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2005 / 2006 > CADET-A > Històric resultats CADET-A

Històric resultats CADET-A

1a FASE

Jornada Equip Equip Resultat

— ANADA —

– – – – – – – – – – –

 

01

CLUB BÀSQUET BALAGUER MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

35-58

02

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” SEDIS TRANS-SEU

45-71

03

MARISTES MONTSERRAT MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

50-63

04

B.C.RIVER ANDORRA MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

28-60

05

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” C.B. CERVERA MOBEL LINEA

63-28

— TORNADA —

– – – – – – – – – – –

 

06

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” CLUB BÀSQUET BALAGUER

77-25

07

SEDIS TRANS-SEU MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

60-31

08

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” MARISTES MONTSERRAT

55-60

09

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” B.C.RIVER ANDORRA

65-47

10

C.B. CERVERA MOBEL LINEA MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

57-65

TORNEIG DE NADAL

Jornada Equip Equip Resultat

ANADA

C.B. LLEIDA “B” MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

77-68

TORNADA

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” C.B. LLEIDA “B”

52-77

2ona FASE

Jornada Equip Equip Resultat

— ANADA —

– – – – – – – – – – –

 

01

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” CLUB BÀSQUET TREMP

90-47

02

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” Jornada de Descans

03

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” Jornada de Descans

04

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” Jornada de Descans

05

B.C. RIVER ANDORRA MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

23-48

06

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” B.A.C. AGRAMUNT

88-30

07

C.B. SECA COMERCIAL GREGORI MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

36-54

08

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” CLUB BÀSQUET BALAGUER

81-31

09

ESCUDE INSTAL.LACIONS-BELLPUIG MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

22-73

— TORNADA —

– – – – – – – – – – –

 

10

CLUB BÀSQUET TREMP MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

53-52

11

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” Jornada de Descans

12

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” Jornada de Descans

13

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” Jornada de Descans

14

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” B.C. RIVER ANDORRA

47-46

15

B.A.C. AGRAMUNT MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

31-81

16

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” C.B. SECA COMERCIAL GREGORI

45-35

17

CLUB BÀSQUET BALAGUER MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A”

51-88

18

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” ESCUDE INSTAL.LACIONS-BELLPUIG

62-11

FINAL A QUATRE

Jornada Equip Equip Resultat

Semifinal

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” B.C. RIVER ANDORRA

6650

Final

MOBLES EGEA-C.B. LLEIDA “A” CLUB BÀSQUET TREMP

67-47

Campió: MOBLES EGEA-C.B.LLEIDA “A”
Sots-campió: C.B.TREMP