Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2006 / 2007 > CADET-B > Calendari CADET-B – 2a Fase

Calendari CADET-B – 2a Fase

  1. CEP VALLFOGONA
  2. MARISTES MONTSERRAT”B”
  3. CLUB BASQUET BALAGUER
  4. B.A.C. AGRAMUNT
  5. C.B. LLEIDA “B”
  6. C.B.CERVERA – MOBEL LINEA
  7. PEÑA FRAGATINA
  8. C.B.SECA COMERCIAL GREGORI
  9. SANT GUIM PASTORET SEGARRA
  10. CLUB BASQUET TREMP

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Dissabte a les 17’30 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont
Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

01 JORNADA 14.01.07 10 JORNADA 18.03.07
CEP VALLFOGONA MARISTES MONTSERRAT”B”
PEÑA FRAGATINA C.B.LLEIDA “B”
C.B.SECA COMERCIAL GREGORI B.A.C. AGRAMUNT
SANT GUIM PASTORET SEGARRA CLUB BASQUET BALAGUER
CLUB BASQUET TREMP C.B.CERVERA – MOBEL LINEA

**

**

02 JORNADA 21.01.07 11 JORNADA 25.03.07
MARISTES MONTSERRAT”B” CLUB BASQUET TREMP
CLUB BASQUET BALAGUER CEP VALLFOGONA
B.A.C. AGRAMUNT SANT GUIM PASTORET SEGARRA
C.B.LLEIDA “B” C.B.SECA COMERCIAL GREGORI
C.B.CERVERA – MOBEL LINEA PEÑA FRAGATINA

**

**

03 JORNADA 28.01.07 12 JORNADA 01.04.07
CEP VALLFOGONA B.A.C. AGRAMUNT
MARISTES MONTSERRAT”B” CLUB BASQUET BALAGUER
C.B.SECA COMERCIAL GREGORI C.B.CERVERA – MOBEL LINEA
SANT GUIM PASTORET SEGARRA C.B.LLEIDA “B”
CLUB BASQUET TREMP PEÑA FRAGATINA

**

**

04 JORNADA 04.02.07 13 JORNADA 15.04.07
CLUB BASQUET BALAGUER CLUB BASQUET TREMP
B.A.C. AGRAMUNT MARISTES MONTSERRAT”B”
C.B.LLEIDA “B” CEP VALLFOGONA
C.B.CERVERA – MOBEL LINEA SANT GUIM PASTORET SEGARRA
PEÑA FRAGATINA C.B.SECA COMERCIAL GREGORI

**

**

05 JORNADA 11.02.07 14 JORNADA 22.04.07
CEP VALLFOGONA C.B.CERVERA – MOBEL LINEA
MARISTES MONTSERRAT”B” C.B.LLEIDA “B”
CLUB BASQUET BALAGUER B.A.C. AGRAMUNT
SANT GUIM PASTORET SEGARRA PEÑA FRAGATINA
CLUB BASQUET TREMP C.B.SECA COMERCIAL GREGORI

**

**

06 JORNADA 18.02.07 15 JORNADA 29.04.07
B.A.C. AGRAMUNT CLUB BASQUET TREMP
C.B.LLEIDA “B” CLUB BASQUET BALAGUER
C.B.CERVERA – MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT”B”
PEÑA FRAGATINA CEP VALLFOGONA
C.B.SECA COMERCIAL GREGORI SANT GUIM PASTORET SEGARRA

**

**

07 JORNADA 25.02.07 16 JORNADA 06.05.07
CEP VALLFOGONA C.B.SECA COMERCIAL GREGORI
MARISTES MONTSERRAT”B” PEÑA FRAGATINA
CLUB BASQUET BALAGUER C.B.CERVERA – MOBEL LINEA
B.A.C. AGRAMUNT C.B.LLEIDA “B”
CLUB BASQUET TREMP SANT GUIM PASTORET SEGARRA

**

**

08 JORNADA 04.03.07 17 JORNADA 13.05.07
C.B.CERVERA – MOBEL LINEA B.A.C. AGRAMUNT
PEÑA FRAGATINA CLUB BASQUET BALAGUER
C.B.SECA COMERCIAL GREGORI MARISTES MONTSERRAT”B”
SANT GUIM PASTORET SEGARRA CEP VALLFOGONA
CLUB BASQUET TREMP C.B.LLEIDA “B”

**

**

09 JORNADA 11.03.07 18 JORNADA 20.05.07
CEP VALLFOGONA CLUB BASQUET TREMP
MARISTES MONTSERRAT”B” SANT GUIM PASTORET SEGARRA
CLUB BASQUET BALAGUER C.B.SECA COMERCIAL GREGORI
B.A.C. AGRAMUNT PEÑA FRAGATINA
C.B.LLEIDA “B” C.B.CERVERA – MOBEL LINEA

**

**