Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2008 / 2009 > SÈNIOR-B 2a Catalana – EID ELECTRÒNICS > Calendari SÈNIOR-B

Calendari SÈNIOR-B

  1. C.B.SECA-GRUP CASTILLO
  2. BASQUET FEMENI CORNELLA “B”
  3. GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET
  4. TOYOTA – SANT JOAN DESPI
  5. HORMIPRESA B. IGUALADA “B”
  6. DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”
  7. CSC-BASQUET-EL SOCIAL
  8. A.T.H.C. “A”
  9. A.E.C.S. “A”
  10. C.E.B. SANT JORDI
  11. EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”
  12. AEC COLLBLANC-LA TORRASSA
  13. U.E. BARBERA
  14. HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”
  15. NATURAL OPTICS BALAGUER
  16. C.B. CASTELLAR

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Diumenge a les 19:00 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont
Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

Horaris i Pistes de Joc

* * * * * CALENDARI 2a Categoria Grup 02 * * * * *

01 JORNADA 28.09.08 16 JORNADA 01.02.09
C.B.SECA-GRUP CASTILLO BASQUET FEMENI CORNELLA “B”
C.E.B. SANT JORDI A.T.H.C. “A”

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”
U.E. BARBERA HORMIPRESA B. IGUALADA “B”
HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B” TOYOTA – SANT JOAN DESPI

NATURAL OPTICS BALAGUER

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

C.B. CASTELLAR A.E.C.S. “A”

**

**

02 JORNADA 05.10.08 17 JORNADA 08.02.09
BASQUET FEMENI CORNELLA “B” C.B. CASTELLAR

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

NATURAL OPTICS BALAGUER

HORMIPRESA B. IGUALADA “B” HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”
DOTS SANT QUIRZE B.C. “A” U.E. BARBERA

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

A.T.H.C. “A”

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

A.E.C.S. “A” C.E.B. SANT JORDI

**

**

03 JORNADA 12.10.08 18 JORNADA 15.02.09
C.B.SECA-GRUP CASTILLO

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

A.E.C.S. “A”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

A.T.H.C. “A”

U.E. BARBERA

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B” DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

NATURAL OPTICS BALAGUER

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

C.B. CASTELLAR C.E.B. SANT JORDI

**

**

04 JORNADA 19.10.08 19 JORNADA 22.02.09

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

C.B. CASTELLAR

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

NATURAL OPTICS BALAGUER

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

A.T.H.C. “A”

U.E. BARBERA

A.E.C.S. “A”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

C.E.B. SANT JORDI

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

**

**

05 JORNADA 26.10.08 20 JORNADA 01.03.09

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”
BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

C.E.B. SANT JORDI
U.E. BARBERA

A.E.C.S. “A”

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

A.T.H.C. “A”

NATURAL OPTICS BALAGUER

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

C.B. CASTELLAR

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

**

**

06 JORNADA 02.11.08 21 JORNADA 08.03.09

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

C.B. CASTELLAR

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

A.T.H.C. “A”

NATURAL OPTICS BALAGUER

A.E.C.S. “A”

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

C.E.B. SANT JORDI

U.E. BARBERA

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

**

**

07 JORNADA 09.11.08 22 JORNADA 15.03.09

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

A.T.H.C. “A”

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

U.E. BARBERA

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

C.E.B. SANT JORDI

NATURAL OPTICS BALAGUER

A.E.C.S. “A”

C.B. CASTELLAR

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

**

**

08 JORNADA 16.11.08 23 JORNADA 22.03.09

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

C.B. CASTELLAR

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

A.T.H.C. “A”

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

A.E.C.S. “A”

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

C.E.B. SANT JORDI

NATURAL OPTICS BALAGUER

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

U.E. BARBERA

**

**

09 JORNADA 23.11.08 24 JORNADA 29.03.09

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

C.E.B. SANT JORDI

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

A.E.C.S. “A”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

A.T.H.C. “A”

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

NATURAL OPTICS BALAGUER

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

C.B. CASTELLAR

U.E. BARBERA

**

**

10 JORNADA 30.11.08 25 JORNADA 05.04.09

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

C.B. CASTELLAR

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

A.T.H.C. “A”

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

A.E.C.S. “A”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

C.E.B. SANT JORDI

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

NATURAL OPTICS BALAGUER

U.E. BARBERA

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

**

**

11 JORNADA 14.12.08 26 JORNADA 19.04.09

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

C.E.B. SANT JORDI

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

A.E.C.S. “A”

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

A.T.H.C. “A”

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

NATURAL OPTICS BALAGUER

U.E. BARBERA

C.B. CASTELLAR

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

**

**

12 JORNADA 21.12.08 27 JORNADA 26.04.09

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

C.B. CASTELLAR

A.T.H.C. “A”

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

A.E.C.S. “A”

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

C.E.B. SANT JORDI

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

U.E. BARBERA

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

NATURAL OPTICS BALAGUER

**

**

13 JORNADA 11.01.09 28 JORNADA 03.05.09

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

U.E. BARBERA

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

C.E.B. SANT JORDI

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

A.E.C.S. “A”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

A.T.H.C. “A”

C.B. CASTELLAR

NATURAL OPTICS BALAGUER

**

**

14 JORNADA 18.01.09 29 JORNADA 10.05.09

A.E.C.S. “A”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

C.E.B. SANT JORDI

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

U.E. BARBERA

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

NATURAL OPTICS BALAGUER

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

C.B. CASTELLAR

A.T.H.C. “A”

**

**

15 JORNADA 25.01.09 30 JORNADA 17.05.09

C.B.SECA-GRUP CASTILLO

C.B. CASTELLAR

BASQUET FEMENI CORNELLA “B”

NATURAL OPTICS BALAGUER

GRUPO 69 SIST. AE L’HOSPITALET

HOSTAL BAVIERA-SANT FRUITOS “B”

TOYOTA – SANT JOAN DESPI

U.E. BARBERA

HORMIPRESA B. IGUALADA “B”

AEC COLLBLANC-LA TORRASSA

DOTS SANT QUIRZE B.C. “A”

EID ELECTRÒNICS-CB LLEIDA “B”

CSC-BASQUET-EL SOCIAL

C.E.B. SANT JORDI

A.T.H.C. “A”

A.E.C.S. “A”

**

**