Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2008 / 2009 > INFANTIL – Blanc – FERRETERIA ALBERT SOLER > Històric resultats INFANTIL Blanc

Històric resultats INFANTIL Blanc

1a FASE

Jornada Equip Equip Resultat

— ANADA —

– – – – – – – – – – –

 

01

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA CEP VALLFOGONA

58-07

02

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA Jornada de descans

03

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA MARISTES MONTSERRAT

56-06

04

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA NATURAL OPTICS MOLLERUSSA

68-18

05

CLUB BASQUET TERMENS FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA

06-57

— TORNADA —

– – – – – – – – – – –

 

06

CEP VALLFOGONA FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA

04-54

07

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA Jornada de descans

08

MARISTES MONTSERRAT FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA

06-56

09

NATURAL OPTICS MOLLERUSSA FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA

12-62

10

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA CLUB BASQUET TERMENS

52-02

TORNEIG FEDERACIÓ

Jor. Equip Equip Resultat

QUARTS DE FINAL

– – – – –

– – –

ANADA

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B. LLEIDA SICODELIC C.B.BELLPUIG

63-32

TORNADA

SICODELIC C.B.BELLPUIG FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B. LLEIDA

40-70

SEMIFINAL

– – – – –

– – –

UNIC

C.B. LLEIDA FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA

34-77

FINAL

– – – – –

– – –

UNIC

FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA B.C. RIVER ANDORRA

40-50

2a FASE

Jornada Equip Equip Resultat

— ANADA —

– – – – – – – – – – –

 

01 S.R. LIMA-HORTA FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 55-30
02 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA BASQUET DRAFT GRAMANET-GROC 26-74
03 GEIEG “A” FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 64-53
04 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA UNIO BASQUET SANT ADRIA 45-96
05 J.E. TERRASSA “A” FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 78-42
06 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA Jornada de descans
07 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA IBERHOGAR CORNELLA “A” 14-65
08 U.E. MATARO FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 79-29
09 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA A.E. L’HOSPITALET “A” 44-67

— TORNADA —

– – – – – – – – – – –

 

10 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA S.R. LIMA-HORTA 47-48
11 BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 73-51
12 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA GEIEG “A” 62-65
13 UNIO BASQUET SANT ADRIA FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 64-48
14 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA J.E. TERRASSA “A” 48-62
15 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA Jornada de descans
16 IBERHOGAR CORNELLA “A” FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 60-10
17 FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA U.E. MATARO 36-83
18 A.E. L’HOSPITALET “A” FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA 79-29