Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2008 / 2009 > MINI – Blanc – EQUIP SOSTRE (2a Fase) > Calendari MINI Blanc – 2a Fase

Calendari MINI Blanc – 2a Fase

  1. C.B. BELLPUIG
  2. TRANSPORTS PUYAL BALAGUER
  3. DECORACIO BONETA TREMP
  4. EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA
  5. C.B. CERVERA MOBEL LINEA
  6. CEP VALLFOGONA
  7. CENG SEGREVEST
  8. MARISTES MONTSERRAT
  9. C.B. LLEIDA ROIG
  10. SEDIS VISEU

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Dissabte a les 16’00 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont
Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

Horaris i Pistes de Joc

01 JORNADA 11.01.09 10 JORNADA 15.03.09
C.B. BELLPUIG TRANSPORTS PUYAL BALAGUER
CENG SEGREVEST C.B. CERVERA MOBEL LINEA
MARISTES MONTSERRAT EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA
C.B. LLEIDA ROIG DECORACIO BONETA TREMP
SEDIS VISEU CEP VALLFOGONA
* * * *
02 JORNADA 18.01.09 11 JORNADA 22.03.09
TRANSPORTS PUYAL BALAGUER SEDIS VISEU
DECORACIO BONETA TREMP C.B. BELLPUIG
EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA C.B. LLEIDA ROIG
C.B. CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT
CEP VALLFOGONA CENG SEGREVEST
* * * *
03 JORNADA 25.01.09 12 JORNADA 29.03.09
C.B. BELLPUIG EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA
TRANSPORTS PUYAL BALAGUER DECORACIO BONETA TREMP
MARISTES MONTSERRAT CEP VALLFOGONA
C.B. LLEIDA ROIG C.B. CERVERA MOBEL LINEA
SEDIS VISEU CENG SEGREVEST
* * * *
04 JORNADA 1.02.09 13 JORNADA 19.04.09
DECORACIO BONETA TREMP SEDIS VISEU
EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA TRANSPORTS PUYAL BALAGUER
C.B. CERVERA MOBEL LINEA C.B. BELLPUIG
CEP VALLFOGONA C.B. LLEIDA ROIG
CENG SEGREVEST MARISTES MONTSERRAT
* * * *
05 JORNADA 8.02.09 14 JORNADA 26.04.09
C.B. BELLPUIG CEP VALLFOGONA
TRANSPORTS PUYAL BALAGUER C.B. CERVERA MOBEL LINEA
DECORACIO BONETA TREMP EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA
C.B. LLEIDA ROIG CENG SEGREVEST
SEDIS VISEU MARISTES MONTSERRAT
* * * *
06 JORNADA 15.02.09 15 JORNADA 10.05.09
EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA SEDIS VISEU
C.B. CERVERA MOBEL LINEA DECORACIO BONETA TREMP
CEP VALLFOGONA TRANSPORTS PUYAL BALAGUER
CENG SEGREVEST C.B. BELLPUIG
MARISTES MONTSERRAT C.B. LLEIDA ROIG
* * * *
07 JORNADA 22.02.09 16 JORNADA 17.05.09
C.B. BELLPUIG MARISTES MONTSERRAT
TRANSPORTS PUYAL BALAGUER CENG SEGREVEST
DECORACIO BONETA TREMP CEP VALLFOGONA
EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA C.B. CERVERA MOBEL LINEA
SEDIS VISEU C.B. LLEIDA ROIG
* * * *
08 JORNADA 1.03.09 17 JORNADA 24.05.09
CEP VALLFOGONA EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA
CENG SEGREVEST DECORACIO BONETA TREMP
MARISTES MONTSERRAT TRANSPORTS PUYAL BALAGUER
C.B. LLEIDA ROIG C.B. BELLPUIG
SEDIS VISEU C.B. CERVERA MOBEL LINEA
* * * *
09 JORNADA 8.03.09 18 JORNADA 31.05.09
C.B. BELLPUIG SEDIS VISEU
TRANSPORTS PUYAL BALAGUER C.B. LLEIDA ROIG
DECORACIO BONETA TREMP MARISTES MONTSERRAT
EQUIP SOSTRE C.B.LLEIDA CENG SEGREVEST
C.B. CERVERA MOBEL LINEA CEP VALLFOGONA