Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2008 / 2009 > INFANTIL – Blanc – FERRETERIA ALBERT SOLER > Calendari INFANTIL Blanc – 2a Fase

Calendari INFANTIL Blanc – 2a Fase

  1. GEIEG “A”
  2. UNIO BASQUET SANT ADRIA
  3. J.E. TERRASSA “A”
  4. FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA
  5. IBERHOGAR CORNELLA “A”
  6. U.E. MATARO
  7. A.E. L’HOSPITALET “A”
  8. S.R. LIMA-HORTA
  9. BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Dissabte a les 17’30 h. – Pavelló Municipal de Cap Pont
Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal dels Camps Elisis

Horaris i Pistes de Joc

01 JORNADA 10.01.09 10 JORNADA 14.03.09
GEIEG “A” UNIO BASQUET SANT ADRIA
A.E. L’HOSPITALET “A” IBERHOGAR CORNELLA “A”
S.R. LIMA-HORTA FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA
BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC J.E. TERRASSA “A”
——- DESCANSA ——> U.E. MATARO
* * * *
02 JORNADA 17.01.09 11 JORNADA 21.03.09
J.E. TERRASSA “A” GEIEG “A”
FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC
IBERHOGAR CORNELLA “A” S.R. LIMA-HORTA
U.E. MATARO A.E. L’HOSPITALET “A”
——- DESCANSA ——> UNIO BASQUET SANT ADRIA
* * * *
03 JORNADA 24.01.09 12 JORNADA 28.03.09
GEIEG “A” FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA
UNIO BASQUET SANT ADRIA J.E. TERRASSA “A”
S.R. LIMA-HORTA U.E. MATARO
BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC IBERHOGAR CORNELLA “A”
——- DESCANSA ——> A.E. L’HOSPITALET “A”
* * * *
04 JORNADA 31.01.09 13 JORNADA 18.04.09
FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA UNIO BASQUET SANT ADRIA
IBERHOGAR CORNELLA “A” GEIEG “A”
U.E. MATARO BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC
A.E. L’HOSPITALET “A” S.R. LIMA-HORTA
——- DESCANSA ——> J.E. TERRASSA “A”
* * * *
05 JORNADA 7.02.09 14 JORNADA 25.04.09
GEIEG “A” U.E. MATARO
UNIO BASQUET SANT ADRIA IBERHOGAR CORNELLA “A”
J.E. TERRASSA “A” FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA
BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC A.E. L’HOSPITALET “A”
——- DESCANSA ——> S.R. LIMA-HORTA
* * * *
06 JORNADA 14.02.09 15 JORNADA 1.05.09
IBERHOGAR CORNELLA “A” J.E. TERRASSA “A”
U.E. MATARO UNIO BASQUET SANT ADRIA
A.E. L’HOSPITALET “A” GEIEG “A”
S.R. LIMA-HORTA BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC
——- DESCANSA ——> FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA
* * * *
07 JORNADA 21.02.09 16 JORNADA 3.05.09
GEIEG “A” S.R. LIMA-HORTA
UNIO BASQUET SANT ADRIA A.E. L’HOSPITALET “A”
J.E. TERRASSA “A” U.E. MATARO
FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA IBERHOGAR CORNELLA “A”
——- DESCANSA ——> BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC
* * * *
08 JORNADA 28.02.09 17 JORNADA 9.05.09
U.E. MATARO FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA
A.E. L’HOSPITALET “A” J.E. TERRASSA “A”
S.R. LIMA-HORTA UNIO BASQUET SANT ADRIA
BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC GEIEG “A”
——- DESCANSA ——> IBERHOGAR CORNELLA “A”
* * * *
09 JORNADA 7.03.09 18 JORNADA 16.05.09
UNIO BASQUET SANT ADRIA BASQUET DRAFT GRAMENET-GROC
J.E. TERRASSA “A” S.R. LIMA-HORTA
FERRETERIA ALBERT SOLER-C.B.LLEIDA A.E. L’HOSPITALET “A”
IBERHOGAR CORNELLA “A” U.E. MATARO
——- DESCANSA ——> GEIEG “A”