Club Basquet Lleida > Equips > Privat: Altres temp. > Decada del 2000 > 2008 / 2009 > INFANTIL – Roig > Calendari INFANTIL Roig – 2a Fase

Calendari INFANTIL Roig – 2a Fase

  1. NASTIC MARTI FRANQUES BLANC
  2. PARE MANYANET
  3. C.B. TREMP -SERVINET
  4. C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS
  5. A.B. SALLE TARRAGONA – PIF
  6. SICODELIC C.B. BELLPUIG
  7. APA SAGRAT COR TGN BASQUET
  8. C.B.LLEIDA “A”
  9. CLUB BASQUET CALAF
  10. REUS DEPORTIU – PIF

* * * * * HORARI HABITUAL I PISTA DE JOC * * * * *
Diumenge a les 12’30 h. – Pavelló Municipal de Camp Elisis
Pista de joc alternativa: Pavelló Municipal de Cap Pont

 

01 JORNADA 10.01.09 10 JORNADA 14.03.09
NASTIC MARTI FRANQUES BLANC PARE MANYANET
APA SAGRAT COR TGN BASQUET A.B. SALLE TARRAGONA – PIF
C.B.LLEIDA “A” C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS
CLUB BASQUET CALAF C.B. TREMP -SERVINET
REUS DEPORTIU – PIF SICODELIC C.B. BELLPUIG
* * * *
02 JORNADA 17.01.09 11 JORNADA 21.03.09
PARE MANYANET REUS DEPORTIU – PIF
C.B. TREMP -SERVINET NASTIC MARTI FRANQUES BLANC
C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS CLUB BASQUET CALAF
A.B. SALLE TARRAGONA – PIF C.B.LLEIDA “A”
SICODELIC C.B. BELLPUIG APA SAGRAT COR TGN BASQUET
* * * *
03 JORNADA 24.01.09 12 JORNADA 28.03.09
NASTIC MARTI FRANQUES BLANC C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS
PARE MANYANET C.B. TREMP -SERVINET
C.B.LLEIDA “A” SICODELIC C.B. BELLPUIG
CLUB BASQUET CALAF A.B. SALLE TARRAGONA – PIF
REUS DEPORTIU – PIF APA SAGRAT COR TGN BASQUET
* * * *
04 JORNADA 31.01.09 13 JORNADA 18.04.09
C.B. TREMP -SERVINET REUS DEPORTIU – PIF
C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS PARE MANYANET
A.B. SALLE TARRAGONA – PIF NASTIC MARTI FRANQUES BLANC
SICODELIC C.B. BELLPUIG CLUB BASQUET CALAF
APA SAGRAT COR TGN BASQUET C.B.LLEIDA “A”
* * * *
05 JORNADA 7.02.09 14 JORNADA 25.04.09
NASTIC MARTI FRANQUES BLANC SICODELIC C.B. BELLPUIG
PARE MANYANET A.B. SALLE TARRAGONA – PIF
C.B. TREMP -SERVINET C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS
CLUB BASQUET CALAF APA SAGRAT COR TGN BASQUET
REUS DEPORTIU – PIF C.B.LLEIDA “A”
* * * *
06 JORNADA 14.02.09 15 JORNADA 9.05.09
C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS REUS DEPORTIU – PIF
A.B. SALLE TARRAGONA – PIF C.B. TREMP -SERVINET
SICODELIC C.B. BELLPUIG PARE MANYANET
APA SAGRAT COR TGN BASQUET NASTIC MARTI FRANQUES BLANC
C.B.LLEIDA “A” CLUB BASQUET CALAF
* * * *
07 JORNADA 21.02.09 16 JORNADA 16.05.09
NASTIC MARTI FRANQUES BLANC C.B.LLEIDA “A”
PARE MANYANET APA SAGRAT COR TGN BASQUET
C.B. TREMP -SERVINET SICODELIC C.B. BELLPUIG
C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS A.B. SALLE TARRAGONA – PIF
REUS DEPORTIU – PIF CLUB BASQUET CALAF
* * * *
08 JORNADA 28.02.09 17 JORNADA 23.05.09
SICODELIC C.B. BELLPUIG C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS
APA SAGRAT COR TGN BASQUET C.B. TREMP -SERVINET
C.B.LLEIDA “A” PARE MANYANET
CLUB BASQUET CALAF NASTIC MARTI FRANQUES BLANC
REUS DEPORTIU – PIF A.B. SALLE TARRAGONA – PIF
* * * *
09 JORNADA 7.03.09 18 JORNADA 30.05.09
NASTIC MARTI FRANQUES BLANC REUS DEPORTIU – PIF
PARE MANYANET CLUB BASQUET CALAF
C.B. TREMP -SERVINET C.B.LLEIDA “A”
C.B. VALLS – ALT CAMP ALUMINIS APA SAGRAT COR TGN BASQUET
A.B. SALLE TARRAGONA – PIF SICODELIC C.B. BELLPUIG